Seltsi liikmeid Raul Naritsat ja Uno Lõhmust tunnustati Õiguse eest seisja auhinnaga

Justiitsminister Lea Danilson-Järg andis põhiseaduse 30. aastapäevale pühendatud Eesti Õigusteadlaste Päevadel üle Õiguse eest seisja auhinna kolmele teenekale õigusteadlasele. Tunnustuse pälvisid taasvabanemise aegne justiitsminister ja Põhiseaduse Assamblee ekspertkomisjoni juht vandeadvokaat Jüri Raidla ning seltsi liikmete hulgast Tartu Ülikooli pikaaegne õppejõud ja õigusteadlane Raul Narits ja endine Riigikohtu esimees ja endine Euroopa Inimõiguste Kohtu kohtunik Uno Lõhmus.

Õiguse eest seisja auhinnaga tunnustatakse inimesi, kes on oma algatuse, kätiumise, suhtumise või muu tegevusega märkimisväärselt panustanud Eesti õigusriigi püsimisse ja arendamisse.

Selts soovib õnne kõigile tunnustuse pälvinutele ja tänab neid nende panuse eest Eesti õigusteadusesse!Eelmine
Ettekandekoosolek „Universaalteenus, kas kannapööre Eesti elektriturul?“ 18. oktoobril Tallinnas
Järgmine
Ilmunud on raamat „Õigusriigi taastamine. Eesti seaduste ja institutsioonide reformid 1992–2002“

Lisa kommentaar

Email again: