Ettekandekoosolek „Universaalteenus, kas kannapööre Eesti elektriturul?“ 18. oktoobril Tallinnas

Head seltsi liikmed!

Eesti Akadeemiline Õigusteaduse Selts kutsub 18. oktoobril, teisipäeval kell 16.30 ettekandekoosolekule „Universaalteenus, kas kannapööre Eesti elektriturul?“. Ettekandekoosolek toimub Konkurentsiameti koolitusruumis aadressil Tatari 39, 10134 Tallinn. 

Esineb Konkurentsiameti peadirektor Evelin Pärn-Lee, kes kirjutab: „Juba 2008.a kirjutasid ajalehed, et Eesti Energia juhid tõlgendavad 2013. aastal avanevat elektriturgu nii, et elektri tootmine pole Eestis tähtis, sest seda saab vabalt turult igalt poolt soodsamalt sisse osta. Levis arusaam, et Eesti Energia kui äriühingu peamine ülesanne on teenida kasumit. Selle ees, et juba siis tegutses kogu Läänemere ümbrus, kasvava energiadefitsiidi tingimustes, pigistati silma kinni. Teada oli seegi, et defitsiidiga kaupleja käsi käib hästi ka siis, kui lõpptarbija imeb näppu. Need viimased sõnad tunduvad tänases kontekstis eriti prohvetlikud.“ 

Üritust modereerib notar Priidu Pärna, kes on ka Eesti Omanike Keskliidu juhatuse esimees.

Üritusel saab osaleda nii kohapeal kui ka veebis. Osalemine on tasuta ja kõigile avatud, kuid palun registreerige end eelnevalt SIIN. Täpsem info nii kohapeal kui ka veebi teel osalemise kohta saadetakse registreerunud osalejatele meili teel enne 18. oktoobrit.  

Eelmine
Maksejõuetusõiguse konverents 08.12.2022
Järgmine
Seltsi liikmeid Raul Naritsat ja Uno Lõhmust tunnustati Õiguse eest seisja auhinnaga

Lisa kommentaar

Email again: