Seltsi aastakoosolek 07.12.2023

Hea Eesti Akadeemilise Õigusteaduse Seltsi liige!  

Järgmisel neljapäeval, 07. detsembril 2023. a algusega kell 17.15 toimub seltsi aastakoosolek. Aastakoosolek toimub Riigikohtu Suure Katla saalis aadressil Lossi 17, Tartu, kuid koosolekust on võimalik osa võtta ka virtuaalselt, Zoomis.

 Koosoleku ajakava on järgmine:

17.15   kogunemine
17.30   juhatuse esimehe ja revisjonikomisjoni ettekanded
              majandusaasta aruande kinnitamine
18.00   õiguskantsler Ülle Madise ettekanne obstruktsiooni teemal
19.30   suupisted, vein, kohv

Palun andke oma osalemisest teada hiljemalt 05. detsembril 2023. a täites osalemisvorm SIIN või kirjutades aadressile saara.maria.puur@ut.ee. Zoomi teel osalemise info saadetakse seltsi liikmetele ja registreerunud osalejatele enne 07. detsembrit 2023. a.

Seltsi põhikirja punkti 21 järgi võib seltsi aastakoosolek vastu võtta otsuseid, kui sellel osaleb või on esindatud vähemalt 1/4 seltsi liikmetest. Selleks, et aastakoosolek oleks otsustusvõimeline, palume tungivalt kõigil liikmetel koosolekust osa võtta. Neil liikmetel, kes isiklikult osaleda ei saa, palume koosoleku õnnestumiseks volitada end esindama mõni teine seltsi liige. Seltsi liiget võib esindada ainult teine seltsi liige lihtkirjaliku volikirja alusel, mille palume saata aadressil saara.maria.puur@ut.ee.

Koosoleku ladusamaks läbiviimiseks on seltsi liikmetel võimalus enne aastakoosolekut tutvuda seltsi 2022/2023 majandusaasta aruandega SIIN

Eelmine
Mälestame seltsi liiget Ando Lepsi
Järgmine
Eesti Noorteühenduste Liit valis Eesti Õigusteaduse Üliõpilaste Liidu aasta noorteühinguks

Lisa kommentaar

Email again: