Mälestame seltsi liiget Ando Lepsi

Selts teatab kahetsusega, et meie seast on lahkunud seltsi pikaajaline liige Ando Leps.

Tartu Ülikooli rahvusvahelise õiguse professor Lauri Mälksoo kirjutab: „Ando Leps kehastas omamoodi perekondlikku järjepidevust Eesti (ja Tartu Ülikooli) õigushariduse ja õigusalaste uuringute mõttes. Ando isa August Leps lõpetas TÜ õigusteaduskonna 1923.a ja oli Riigikogu liige 1930–1934.a. August osales aktiivselt ka EAÕSi töös ja võttis sõna õigusteadlaste päevade raames. Siit leiame ühe võtme selle kohta, miks EAÕS oli Andole oluline: ta tahtis olla oma isa moodi, huvituda samadest asjadest, jätkata sama tööd.

Südamlik kaastunne lähedastele!Eelmine
Advokaadibüroo COBALT kutsub tudengeid talvisele praktikale
Järgmine
Seltsi aastakoosolek 07.12.2023

Lisa kommentaar

Email again: