Maksejõuetusõiguse konverents 08.12.2022

Head seltsi liikmed!

Olete oodatud rahvusvahelisele konverentsile Maksejõuetusõiguse revisjon – uut maksejõuetusõiguses. Pankrotiseaduse 30 aastat, mis toimub 8. detsembril 2022 Tartus, Tartu Ülikooli peahoones, kell 10.00-18.00.

Konverentsiga tähistatakse pankrotiseaduse kolmekümnendat aastapäeva ja prof Paul Varuli juubelit. Konverentsil esinevad ettekannetega Eesti maksejõuetusõiguse ühed parimad asjatundjad Paul Varul, Urmas Volens, Kersti Kerstna-Vaks, Toomas Saarma, Annemari Õunpuu ja Anto Kasak, kes käsitlevad viimaseid arenguid maksejõuetusõiguses. Maksejõuetuse aktuaalseid probleeme, sh seonduvalt Eestiga, käsitlevad rahvusvaheliselt tunnustatud maksejõuetusõiguse eksperdid professorid Stephan Madaus, Paul Omar ja Christoph G. Paulus. Konverentsi väliskülaliste ettekanded konverentsi esimeses sessioonis on inglise keeles, ettekandeid ja diskussiooni eesti keelde ei tõlgita. Konverentsi teise sessiooni töökeel on eesti keel.

Ühtlasi olete oodatud konverentsi-järgsele koosviibimisele Tartu Ülikooli Kohvikus (Ülikooli 20, Tartu) kell 18.30– 20.30.

Infot registreerimise ja programmi kohta leiate: https://sisu.ut.ee/ps30/webform/registreerimine Osalejate arv on piiratud.Eelmine
Eesti Vabariigi põhiseaduse kommentaaride esitlus 07.11.2022 Eesti teaduste akadeemias
Järgmine
Aastakoosolek ja ettekanne genotsiidikuritegude teemal 02.12.2022

Lisa kommentaar

Email again: