Maksejõuetusõiguse konverents 08.12.2022

8. detsembril 2022 toimub rahvusvaheline maksejõuetusõiguse konverents „Maksejõuetusõiguse revisjon – uut maksejõuetusõiguses. Pankrotiseaduse 30 aastat“. Konverents toimub Tartus, Tartu Ülikooli peahoones, kell 10.00–18.00.

Konverentsiga tähistatakse pankrotiseaduse kolmekümnendat aastapäeva ja prof Paul Varuli juubelit. Programmi ja esinejatega saate tutvuda SIIN. Osalejate arv on piiratud. Üritusele registreerida saab SIIT. Lisateave: Aive Suik, aive.suik@ut.ee   

Olete oodatud ka konverentsi-järgsele koosviibimisele Tartu Ülikooli Kohvikus (Ülikooli 20, Tartu) kell 18.15–21.00.

Eelmine
Õigusemõistmise nädal 3.–9. oktoobril
Järgmine
Ettekandekoosolek „Universaalteenus, kas kannapööre Eesti elektriturul?“ 18. oktoobril Tallinnas

Lisa kommentaar

Email again: