Eelteade: Konverents „Maksejõuetusõiguse revisjon – uut maksejõuetusõiguses. Pankrotiseaduse 30 aastat“ 8. detsembril 2022

Tartu Ülikooli õigusteaduskond koostöös Eesti Akadeemilise Õigusteaduse Seltsiga korraldavad rahvusvahelise konverentsi „Maksejõuetusõiguse revisjon – uut maksejõuetusõiguses. Pankrotiseaduse 30 aastat“ 8. detsembril 2022 Tartu Ülikooli peahoones.

Konverentsiga tähistatakse pankrotiseaduse kolmekümnendat aastapäeva ja prof. Paul Varuli juubelit. Konverentsi peaesinejad on rahvusvaheliselt tunnustatud maksejõuetusõiguse eksperdid professorid Stephan Madaus, Paul Omar ja Christoph G. Paulus, kelle ettekanded keskenduvad maksejõuetuse kaasaegsetele probleemidele. Oma mõtteid Eesti maksejõuetusreformist jagavad kuulajatega reformi ettevalmistamisel osalenud valdkonna tunnustatud spetsialistid prof. Paul Varul, Kersti Kerstna-Vaks, Toomas Saarma, Annemari Õunpuu ja Anto Kasak. 

Konverentsi läbiviimist toetavad Tartu Ülikool, Eesti Akadeemiline Õigusteaduse Selts, Advokaadibüroo COBALT, Advokaadibüroo TGS, Advokaadibüroo Rask, Advokaadibüroo Kasak & Lepikson.  

Täpsem info ja registreerimine alates 30. septembrist 2022.


Eelmine
Hooaja viimane ettekandekoosolek 14.06.2022: „Sõjakuriteod, blokaad ja väinad Venemaa-Ukraina sõjas“
Järgmine
Salzburgi Euroopa eraõiguse suvekool 2022

Lisa kommentaar

Email again: