Hooaja viimane ettekandekoosolek 14.06.2022: „Sõjakuriteod, blokaad ja väinad Venemaa-Ukraina sõjas“

Head seltsi liikmed!

Eesti Akadeemiline Õigusteaduse Selts kutsub teid osalema selle hooaja viimasel koosolekul 14. juunil kell 16.00.

Lõpetame hooaja ettekandekoosolekuga, kus jätkame Ukraina sõja teemaga ja keskendume seekord küsimustele, mis on seotud mere ja mereõigusega. Teemal „Sõjakuriteod, blokaad ja väinad Venemaa-Ukraina sõjas“ arutlevad äsja noore teadlase preemia pälvinud Tartu Ülikooli haldusõiguse lektor, Tromsø Ülikooli juures asuva Norra Mereõiguse Keskuse teadur Alexander Lott ja Tartu Ülikooli rahvusvahelise õiguse kaasprofessor René Värk. 

Pärast ettekannet on võimalus vestlusi jätkata vabas õhkkonnas kohvi ja suupistetega.

Üritus toimub Riigikohtu Suure Katla saalis (Lossi 17, Tartu), kuid osaleda saab ka virtuaalselt, keskkonnas Zoom. Osalemine on tasuta ja kõigile avatud, kuid palun registreerige end eelnevalt SIIN. Ettekandekoosoleku Zoomi link saadetakse registreerunud osalejatele meili teel enne 14. juunit.


Eelmine
Jüri Uluotsa päev 30.05.2022
Järgmine
Eelteade: Konverents „Maksejõuetusõiguse revisjon – uut maksejõuetusõiguses. Pankrotiseaduse 30 aastat“ 8. detsembril 2022

Lisa kommentaar

Email again: