Seltsi esimees Irene Kulli tunnustatakse Valgetähe IV klassi teenetemärgiga

President Kersti Kaljulaid tunnustab tänavu riigi teenetemärgiga 152 inimest, kelle pühendumus oma tööle ja kogukonnale on Eesti elu paremaks muutnud. Teenemärkide kavaleride hulka kuulub ka EAÕSi esimees, professor Irene Kull.

Irene Kullile antakse Valgetähe IV klassi teenetemärk tänuks tema panuse eest võlaõiguse probleemide teaduslik-teoreetilisel läbitöötamisel kui ka selle pinnalt praktikas töötavate õigusloomeliste ettepanekute tegemisel.

Selts õnnitleb Irene Kulli kõrge tunnustuse puhul ja soovib kõigile ilusat Eesti Vabariigi aastapäeva!

Professor Irene Kull kõnelemas konverentsil „100 aastat töösuhete
regulatsiooni: normid ja väärtused“, fotograaf: Arno MikkorEelmine
Ettekandekoosolek „Kuritegelike ühenduste mõisteline kui ka sisuline määratlemine kohtu- ja menetluspraktikas“ 26. jaanuaril
Järgmine
Globaalsed protsessid – kuhu areneb tulevikumajandus ja millised on muutused tööturul

Lisa kommentaar

Email again: