Ettekanne „Tuntud ja tundmatu korteriomandi- ja korteriühistuseadus“

Head seltsi liikmed!

Eesti Akadeemilise Õigusteaduse Seltsil on rõõm kutsuda teid 20. aprillil kell 16.00 kuulama veebipõhist ettekannet Tuntud ja tundmatu korteriomandi- ja korteriühistuseadus. Ettekandekoosolekul toovad riigikohtunik Tambet Tampuu ja Tallinna Ringkonnakohtu kohtunik Mati Maksing kuulajate ette korteriomandi- ja korteriühistuseadusega (KrtS) kehtestatud olulisemad muudatused võrreldes enne 01.01.2018 kehtinud õigusega ning kohtupraktika seisukohad KrtS-i sätete tõlgendamisel. Ettekande moderaator on riigikohtunik Kaupo Paal.

Ettekandjad pakuvad kuulajatele kaasamõtlemiseks kohtupraktikas tekkinud õiguslikke küsimusi, mis pärinevad ühingu- ja korteriomandiõiguse piirimailt või pakuvad lisaks huvi näiteks andmekaitse vaatekohast. Kohtutesse jõudnud vaidlused ilmestavad, et korteriomanike ja -ühistute probleemid on üha laiapõhjalisemad. Neid käsitlevad juristid puutuvad kokku teemadega, mida KrtS pealtnäha ei hõlmagi, aga samas ei saa neist tegelike vaidluste lahendamisel üle ega ümber.

Nagu alati, on kõik huvilised oodatud, kuid vajalik on eelnev registreerimine. Enda osalemise registreerimiseks kirjutage aadressile saara.maria.puur@ut.ee. Üritus toimub virtuaalselt, keskkonnas Zoom. Täpsem info ettekandekoosolekuga liitumise kohta saadetakse registreerunud osalejatele enne 20. aprilli.
Eelmine
Mälestame endist esimeest Heino Siigurit
Järgmine
Eesti kolm suurimat advokaadibürood toetavad õigushariduse reformi

Lisa kommentaar

Email again: