36. Eesti õigusteadlaste päevad

Toimuvad 8.–9. oktoobril 2020 Tartus.

Traditsiooniliselt on üks Eesti õigusteadlaste päevade korraldajatest ka Eesti Akadeemiline Õigusteaduse Selts (EAÕS). Lisaks korraldamisele on EAÕSi sisuline panus seekord üsna erakordse nähtuse korraldamisel – huvi halduskaristuste ja EL karistusõiguse temaatika vastu oli nii suur, et neljapäeval (8.10.2020) on kavas kaks järjestikust paneeli. Neist esimene on dogmaatilisem algusega kell 15.00 (Halduskaristus I) ja teine vägagi praktiline ning algusega 16.45 (Halduskaristus II).

EAÕS tänab juba ette moderaatoreid ja paneliste nende julge pealehakkamise eest niivõrd aktuaalsel teemal.
Eelmine
Uus kogumik “Eesti omariikluse põhidokumendid”
Järgmine
Jaan Sootakit ja Aleksander Glikmani tunnustati õiguse eest seisja autasuga

Lisa kommentaar

Email again: