Seltsi liige Alexander Lott pälvis noore teadlase preemia

Seltsi liige, Tartu Ülikooli õigusteaduskonna haldusõiguse lektor ja Norra Mereõiguse Keskuse teadur Alexander Lott pälvis 12. mail 2022. a noore teadlase preemia. Preemia andis üle president Alar Karis.

Noore teadlase preemia on mõeldud kuni 35-aastasele teadlasele, kes teeb uurimistööd Eesti või välisriigi teadusasutuse või ülikooli juures. Alexander Lott on oma uurimistöös keskendunud mere-, julgeoleku- ja keskkonnaõigusele, rõhuasetusega väinadele. Tema teine uurimissuund on haldusõigus ja inimõigused, milles ta keskendub probleemile, kuidas tagada Eestis põhiõiguste ja -vabaduste kaitset väliste ohtude ja arengusuundade taustal.

Selts õnnitleb Alexander Lotti tähtsa tunnustuse puhul ja soovib palju edu ka edasises teadustöös!
Eelmine
Ettekanne „Venemaa lipu langetamine Strasbourgis Euroopa Nõukogu maja ees ja selle juriidilised tagajärjed“
Järgmine
Jüri Uluotsa päev 30.05.2022

Lisa kommentaar

Email again: