Ettekanne „Konflikt Ukrainas rahvusvahelise õiguse vaatenurgast“

Head seltsi liikmed! 

Eesti Akadeemiline Õigusteaduse Selts kutsub teid veebipõhisele ettekandekoosolekule „Konflikt Ukrainas rahvusvahelise õiguse vaatenurgast“ 15. märtsil, teisipäeval kell 16.00. Esinevad Tartu Ülikooli õigusteaduskonna rahvusvahelise õiguse professor Lauri Mälksoo ja kaasprofessor René Värk, kes kommenteerivad Vene-Ukraina sõda ja sellega seoses tõusetunud rahvusvahelise õiguse küsimusi.

Üritus toimub virtuaalselt, keskkonnas Zoom. Osalemine on tasuta ja kõigile avatud, kuid palun registreerige end eelnevalt SIIN. Ettekandekoosoleku Zoomi link saadetakse registreerunud osalejatele meili teel enne 15. märtsi.


Eelmine
Ettekanne „Finantsjärelevalve roll ja finantsombudsman, kas peaksime muretsema?“
Järgmine
Ettekanne „Venemaa lipu langetamine Strasbourgis Euroopa Nõukogu maja ees ja selle juriidilised tagajärjed“

Lisa kommentaar

Email again: