Ettekandekoosolek „Kuidas me infot vastu võtame ja mis sellest lõpuks saab?“

Head seltsi liikmed!

Eesti Akadeemilise Õigusteaduse Seltsil on rõõm kutsuda teid 2. novembril kell 16.00 kuulama hübriidvormis ettekannet „Kuidas me infot vastu võtame ja mis sellest lõpuks saab?“. Ettekande teeb Kairi Kreegipuu, kellega vestleb Talis Bachmann

Inimene supleb pidevalt infomeres ja kõige selle korralik töötlemine on ühest küljest võimatu ja teisest küljest ilmselt ka ebavajalik. Mida ja kuidas siis inimene keskkonnast vastu võtab ja mida see tegelikult tähendab? Kas ja kuidas saame taju ja mälu trikitada ja mis on selle tagajärjed? Eriti oluline on muidugi, kas need tagajärjed on ka praktikas kuidagiviisi olulised. Arutame koos selle üle!

Kairi Kreegipuu on Tartu Ülikooli psühholoogia instituudi juhataja, eksperimentaalpsühholoogia professor ja Eesti Psühholoogide Liidu asepresident, kes uurib muu hulgas aju võimet tähelepanueelselt informatsiooni töödelda. Talis Bachmann on Tartu Ülikooli kognitiiv- ja õiguspsühholoogia professor, samuti Eesti Psühholoogide Liidu asutajaliige.

Ettekandekoosolek toimub Riigikohtus (Lossi 17, Tartu), kuid osaleda saab ka veebi teel Zoomis. Nagu alati, on kõik huvilised oodatud, kuid vajalik on eelnev registreerimine. Enda osalemise registreerimiseks palun kirjutage aadressile saara.maria.puur@ut.ee ja märkige ka, kas soovite osaleda kohapeal või virtuaalselt. Täpsem info veebi teel ettekandekoosolekuga liitumise kohta saadetakse registreerunud osalejatele laiali enne 2. novembrit. Kohapeal osalemiseks on vajalik näidata COVID tõendit või kanda maski.

Eelmine
Valiti Willem C. Vis harjutuskohtu võistkond 2021/2022
Järgmine
Ettekandekoosolek „Pariisi kokkulepe ja kliimakaebused“

Lisa kommentaar

Email again: