3. detsembril 2021 toimus seltsi aastakoosolek

Head seltsi liikmed!

3. detsembril 2021 toimus seltsi aastakoosolek. Aastakoosoleku pildid leiate siit. Pildistas seltsi liige Kalju Leppik. Ettekande tegi Eesti Advokatuuri esimees Jaanus Tehver ning seda on võimalik lugeda siin.

Seltsi üldkoosolek otsustas juhatuse ja revisjonikomisjoni jätkamise samas koosseisus. Juhatusse kuuluvad esimees Irene Kull, aseesimees Marko Kairjak, Merle Erikson, Gea Lepik, Ivo Pilving, Jaan Sootak ja Andres Vutt. Revisjonikomisjoni kuuluvad Kersti Kerstna-Vaks ja Age Värv. Seltsi auliikmeteks valiti Eerik Kergandberg, Rait Maruste ja Kalle Merusk. Suur aitäh kõigile, kes üldkoosolekul osalesid!

Selts soovib kõigile rahulikku pühadeaega!

Eelmine
Seltsi majandusaasta aruanne
Järgmine
Advokaadibüroo COBALT on Seltsi aasta partner 2021/2022

Lisa kommentaar

Email again: