Ettekandekoosolek ECN+ direktiivi ülevõtmisest ja haldustrahvidest nüüd järelevaadatav

12. septembril 2023 toimus ettekandekoosolek teemal „Haldustrahvide ja seonduva menetluskorra kehtestamisest Eesti õiguskorras ECN+ direktiivi plaanitava ülevõtmise näitel“. Esinesid endine riigi peaprokurör Lavly Perling, Tartu Ülikooli karistusõiguse osakonna juhataja Anneli Soo ning Ellex Raidla vandeadvokaat ja Advokatuuri konkurentsiõiguse komisjoni esimees Martin Mäesalu. Diskussiooni juhtis Tallinna Ülikooli riigiteooria professor Leif Kalev.

Ettekandekoosolek on kuni 16. oktoobrini 2023. a järelevaadatav SIIN.
Eelmine
Ettekandekoosolek ECN+ direktiivi ülevõtmisest ja haldustrahvide ja seonduva menetluskorra kehtestamisest 12.09.2023
Järgmine
Konverents „(Kriminaal)menetlusest tähtedeni: professor Eerik Kergandbergi juubelikonverents“ 14. detsembril

Lisa kommentaar

Email again: