Eesti keel
Kutse 15.01.2016 Pisulinski diskussioon-loengule
2016-01-11

Kutsume kõiki osalema Prof. J. Pisulinski diskussioon-loengus omandi üleandmisest Poola õiguses: näide Saksa ja Prantsuse süsteemi koosmõjust.

Reedel, 15.01.2016 esineb õigusteaduskonnas (Näituse 20, ruum 217, kell 12.15-14.00) Jagiellonia Krakowi ülikooli professori Jerzy Pisulinski diskussioon-loenguga omandi üleandmise reguleerimisest Poola õiguses.

Loengu põhiküsimuseks on küsimus sellest, kas on võimalik kombineerida Saksa ja Prantsuse õigustraditsioonides kasutusel olevaid süsteeme ja kuidas on see välja tulnud Poola õiguses. Osalejad saavad tutvuda ettekandja poolt koostatud slaididega ning valmistada ette diskussiooniks ettekandja poolt tõststatud küsimustes. Oodatud on kõik, kes tunnevad huvi võrdleva õiguse ning asjaõiguse vastu. Loeng toimub inglise keeles, kuid ettekandja valdab ka saksa keelt, st küsimusi saab esitada ning arutelu võib toimuda ka osaliselt saksa keeles. Kohalolijate abiga tagatakse kõikide võimalus jälgida ka saksakeelseid diskussioone.

Prof. Pisulinski on üks silmapaistvamaid Poola tsiviilõiguse professoreid, lisaks muudele ülesannetele täidab ka Poola tsiviilseadustiku reformikomisjoni aseesimehe ülesandeid.

Lisamaterjale leiab siit ja siit.

Avaleht Prindi leht Sisukord
Otsing